Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 1907335 obálek a 477268 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Čarodějná hodina. Kniha první, Anna, Max a upíří dýka

Autor: Jack Henseleit, Ryan Andrews, Kateřina Picková
ISBN: 9788074517624
NKP-CNB: cnb003084219
OKCZID: 128038311

Citace (dle ČSN ISO 690):
HENSELEIT, Jack. Čarodějná hodina. Ilustrace Ryan ANDREWS, překlad Kateřina PICKOVÁ. Praha: Ottovo nakladatelství, s.r.o., 2019. 208 stran.
Zdroj: Národní knihovna České Republiky


Anotace

 

V tajemné a starobylé Transylvánii, kde se dávné mýty snoubí s báchorkami, můžete narazit na leccos. Přesvědčí se o tom i sourozenci Anna a Max, kteří cestují po světě se svým otcem Profesorem. Pohádky pro ně dosud byly jen zábavnou kratochvílí. Teď se ale uprostřed jedné ocitli, a pokud nechtějí padnout za oběť upírovi, budou muset prokázat odvahu i bystrou mysl. Šestidílná hororově pohádková série Čarodějná hodinka mladého talentovaného spisovatele Jacka Henseleita zavede čtenáře mezi upíry, trolly, mořské panny a další mytická stvoření. V každém koutě světa pak na Annu s Maxem čekají nejen čarodějní nepřátelé, ale i noví kamarádi. Těšte se, dobrodružství začíná!

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUPřidat čtenářskou recenzi

Od: (18.215.161...)