Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3149053 obálek a 950526 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Dítě s diabetem v kolektivu dětí :glosy pro učitele, vychovatele a trenéry

Autor: Neumann David
Rok: 2013
ISBN: 9788020429353
NKP-CNB: cnb002458451
OCLC Number: (OCoLC)855464388
OCLC Number: (ocolc)855464388
OKCZID: 112038732
Vydání: 1. vyd.

Knihovny.cz    Půjčte si tento titul v knihovně přes portál Knihovny.cz

Citace (dle ČSN ISO 690):
NEUMANN, David. Dítě s diabetem v kolektivu dětí: glosy pro učitele, vychovatele a trenéry. 1. vyd. Praha: Mladá fronta, 2013, 71 s. Lékař a pacient. ISBN 978-80-204-2935-3.


Anotace

Publikace přináší rady učitelům, vychovatelům a trenérům, jak správně pečovat o děti s diabetem, aby nemusely být vyřazeny z kolektivu, ale aby zároveň nebyly ohroženy na zdraví. Knížka je uspořádaná do tří úrovní. První úrovní jsou „glosy“, tj. krátké návody, jak správně postupovat v určité situaci, bez podrobnějšího vysvětlení a zdůvodnění. Důvody, proč je vhodné zařídit se podle glosy, upřesňují další dvě úrovně „vysvětlení“, jedna stručná a druhá podrobnější, podle zájmu a možností čtenáře. Pro snazší výběr jsou glosy i vysvětlení uspořádány do okruhů. Publikace může přispět též k lepší komunikaci mezi rodiči a učiteli, vychovateli a trenéry.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.cz



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení