Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2992009 obálek a 915604 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Drucker na každý den: 366 zamyšlení a podnětů, jak dělat správné věci

Autor: Drucker, Peter Ferdinand a Maciariello, Joseph A.
Rok: 2006
ISBN: 9788072611409
NKP-CNB: cnb001641417
OCLC Number: (OCoLC)85526443
OKCZID: 110007897
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
DRUCKER, Peter Ferdinand. Drucker na každý den: 366 zamyšlení a podnětů, jak dělat správné věci. Vyd. 1. Praha: Management Press, 2006. 431 s. Knihovna světového managementu, sv. 17.

Hodnocení: 4.0 / 5 (2 hlasů)

Digitální objekty

(dostupné pouze v této knihovně)
(dostupné pouze v této knihovně)

Anotace

Poslední nová kniha nedávno zesnulého zakladatele moderního managementu nabízí 366 ukázek z celého jeho díla - ve formě "kalendáře čtení" na každý den. Přináší široký průřez bohatým Druckerovým dílem, a je tak účinným zdrojem podnětů a poznatků pro manažery a podnikatele, kteří chtějí být připraveni, aby se dokázali vyrovnat s četnými výzvami, jimž musí ve svém pracovním i občanském životě čelit.


Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení

TOPlist