Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2845936 obálek a 854080 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Aktivní sebeřízení: jak získat kontrolu nad svým časem a pracíAutor: Bischof, Anita a Bischof, Klaus
Rok: 2003
ISBN: 9788024706474
NKP-CNB: cnb001251236
OCLC Number: (OCoLC)53501753
OKCZID: 110004871

Citace (dle ČSN ISO 690):
BISCHOF, Anita. Aktivní sebeřízení: jak získat kontrolu nad svým časem a prací. Praha: Grada, 2003. 118 s. Poradce pro praxi.

Hodnocení: 2.5 / 5 (2 hlasů)


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné přes terminál )
Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné přes terminál )Anotace

 

Praktická příručka přináší rady, jak co nejefektivněji využívat pracovní čas a celkově zlepšit své pracovní výsledky. Autoři nás vedou k zamyšlení nad tím, jaké jsou naše cíle, jaké jsou v pracovním procesu naše silné a slabé stránky. Dále nám radí, jak zlepšit pracovní komunikaci a lépe využívat pracovní čas. Část knihy je věnována doporučením, která můžeme prakticky použít, pokud nás čeká veřejná prezentace či projev. Kniha poskytuje i návody na co nejvýhodnější uspořádání pracoviště i pracovního prostoru. Příručka je určena těm, kteří chtějí zlepšit svůj pracovní výkon a kariéru a být tak spokojenější sami se sebou. Text je podaný velmi srozumitelnou a stručnou formou, využívá i otázek a odpovědí či malých testů.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Antikvarium s.r.o.
Můj antikvariát
1. Podzemní antikvariát
Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
Antikvariát Avion


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)