Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2700977 obálek a 826046 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Proč muži nežehlí: čtení o mužích a ženáchAutor: Moir, Anne a Moir, Bill
Rok: 2000
ISBN: 9788071699453
NKP-CNB: cnb000927254
OCLC Number: (OCoLC)84997911
OKCZID: 110319106
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
MOIR, Anne. Proč muži nežehlí: čtení o mužích a ženách. Překlad Jaroslava KOHOUTOVÁ, překlad Hana DUDOVÁ. Vyd. 1. Praha: Grada, 2000. 210 s. Psyché.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna (dostupné přes terminál )
Národní digitální knihovna (dostupné přes terminál )Anotace

 

Kniha se snaží dokázat, že ženy a muži jsou natolik rozdílné bytosti, že jediná perspektiva pro jejich soužití spočívá v akceptování zvláštností obou pohlaví. Odlišnosti jsou podmíněny hormonálně, biologicky i psychicky. Proto co je dobré pro ženy, může často mužům přímo škodit. Autoři se zaměřují na chování, způsob života žen a mužů, důraz kladou na biochemické a hormonální vlivy. Podstatná část knihy je věnována stravě. Veškeré zásady tolik prosazované zdravé výživy jsou zde striktně popřeny. Autoři dokázují prospěšnost červeného masa pro muže, ale i pro ženy. Varují před vegetariánstvím a hlavně před sójovými produkty, plnými ženských hormonů, které mužům velice škodí. Rada autorů zní - akceptujte zvláštnosti a rozdílnost partnera, oceňujte jeho přednosti a nenuťte ho do věcí, ke kterým nemá fyzické přepoklady. Pak budete spolu šťastni.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)