Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2633957 obálek a 790175 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Biologické pokusy pro děti: náměty a návody pro zajímavé vyučování : rostliny, živočichové, lidské zdraví, ekologieAutor: Lorbeer, George C., Matysová, Zdenka, Nelson, Leslie W. a Hájková, Zlata
Rok: 1998
ISBN: 9788071781653
NKP-CNB: cnb000297460
OCLC Number: (OCoLC)40090096
OKCZID: 110338032
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
LORBEER, George C. Biologické pokusy pro děti: náměty a návody pro zajímavé vyučování : rostliny, živočichové, lidské zdraví, ekologie. Překlad Zdenka MATYSOVÁ, překlad Zlata HÁJKOVÁ. Vyd. 1. Praha: Portál, 1998. 197 s. Zajímavé učení.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna
Moravská zemská knihovnaAnotace

 

Kniha obsahuje soubor návodů pro biologické pokusy, které lze provádět s použitím dostupného materiálu ve škole nebo doma. Kniha je určena především pro výuku prvouky na 1. stupni ZŠ a pro výuku přírodovědných předmětů na 2. stupni ZŠ. Využít ji mohou i rodiče a děti pro zajímavou náplň volného času. Kniha je uspořádána tak, aby byla vhodnou příručkou pro učitele. Je rozdělena do 4 hlavních částí podle témat zkoumané problematiky - rostliny, živočichové, lidské zdraví a ekologie. Každá část je rozdělena na menší kapitoly s podrobnými popisy pokusů. U každého pokusu je vymezeno základní téma,jsou vysvětlené důležité termíny a pojmy nutné pro pochopení pokusu,uvedeny pomůcky, postup a výsledky, ke kterým by se mělo dojít, připojeny jsou i další důležité informace a pokyny, náměty pro další práci a otázky k zamyšlení.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)