Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2265650 obálek a 570862 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Maminkou spokojeně a beze stresu

Autor: Gurrentz, Sheryl
Rok: 2003
ISBN: 9788071786795
NKP-CNB: cnb001247803
OCLC Number: (OCoLC)53271848
OKCZID: 110015360

Citace (dle ČSN ISO 690):
GURRENTZ, Sheryl. Maminkou spokojeně a beze stresu. Překlad Jana HÜBSCHOVÁ. Vyd. 1. Praha: Portál, 2003. 224 s. Rádce pro rodiče a vychovatele.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna
Národní knihovna České republiky
Česká Digitální knihovnaAnotace

 

Rodičovská příručka popisuje typické rodičovské problémy, kterým musí čelit maminky po narození dítěte. Na rozdíl od jiných příruček však zde v centru pozornosti není dítě, ale přímo maminka. Autorka radí, jak skloubit mateřství s osobním životem i profesními zájmy, aby se nakonec mateřská dovolená nestala traumatizujícím životním obdobím. Být dobrou matkou, ale také mít čas na sebe - to je nosné téma celé knihy. Ženy zde kromě drobných postřehů a zkušeností na toto téma naleznou také důležité informace o kojení, zásadách správné rekonvalescence po porodu, cestování s miminkem, řešení rodinných vztahů a problémů, zajištění bezpečnosti dítěte či shánění paní na hlídání potomka. Vhodné pro všechny ženy, které pečují o malé dítě nebo mateřství teprve plánují.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Knihy.ABZ.cz
Městská knihovna v Praze
Srovname.cz
Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát
1. Podzemní antikvariát


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.238.70...)