Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2846207 obálek a 854309 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Relaxační hry s dětmiAutor: Nadeau, Micheline
Rok: 2003
ISBN: 9788071787129
NKP-CNB: cnb001239450
OCLC Number: (OCoLC)53267383
OKCZID: 110074817
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
NADEAU, Micheline. Relaxační hry s dětmi. Vyd. 1. Praha: Portál, 2003. 136 s.

Hodnocení: 4.0 / 5 (1 hlasů)


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Autorka představuje metodu Rejoue (přehrávání), která staví na teoretických základech dvou rozdílných relaxačních metod: Jacobsonovy a Schultzovy. Jacobsonova metoda doporučuje relaxaci svalovou kontrakcí a uvolněním, Schultzova metoda využívá pro fyzické uvolňování smyslových obrazů a představ. Metoda Rejoue pomáhá dětem relaxovat pomocí krátkých her. Hry se využívají k tomu, aby se děti zklidnily, nebo naopak uvolnily po nějaké pohybové činnosti nebo námaze, aby tak byl usnadněn přechod k jinému zaměstnání. V úvodní části knihy čtenáři naleznou základní informace o relaxaci s dětmi a rady, jak při ní využívat her. Druhá část obsahuje popisy her. V nich je vždy uveden cíl hry, její charakteristika, pomůcky, které je třeba připravit, a dále podrobný postup s nákresem. Jako dodatek nabízí autorka ukázku relaxačního celku podle Jacobsonovy metody.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Zboží.cz
Můj antikvariát
Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)