Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2415840 obálek a 661503 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Relaxační hry s dětmi

Autor: Nadeau, Micheline
Rok: 2003
ISBN: 9788071787129
NKP-CNB: cnb001239450
OCLC Number: (OCoLC)53267383
OKCZID: 110074817
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
NADEAU, Micheline. Relaxační hry s dětmi. Vyd. 1. Praha: Portál, 2003. 136 s.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné po registraci)
Česká Digitální knihovna
Národní knihovna České republiky
Moravská zemská knihovnaAnotace

 

Autorka představuje metodu Rejoue (přehrávání), která staví na teoretických základech dvou rozdílných relaxačních metod: Jacobsonovy a Schultzovy. Jacobsonova metoda doporučuje relaxaci svalovou kontrakcí a uvolněním, Schultzova metoda využívá pro fyzické uvolňování smyslových obrazů a představ. Metoda Rejoue pomáhá dětem relaxovat pomocí krátkých her. Hry se využívají k tomu, aby se děti zklidnily, nebo naopak uvolnily po nějaké pohybové činnosti nebo námaze, aby tak byl usnadněn přechod k jinému zaměstnání. V úvodní části knihy čtenáři naleznou základní informace o relaxaci s dětmi a rady, jak při ní využívat her. Druhá část obsahuje popisy her. V nich je vždy uveden cíl hry, její charakteristika, pomůcky, které je třeba připravit, a dále podrobný postup s nákresem. Jako dodatek nabízí autorka ukázku relaxačního celku podle Jacobsonovy metody.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Zboží.cz
Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (3.236.110...)