Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2104087 obálek a 520955 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Poprvé v mateřské škole

Autor: Niesel, Renate
Rok: 2005
ISBN: 9788071789895
NKP-CNB: cnb001490972
OCLC Number: (OCoLC)85131064
OKCZID: 110004998
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
NIESEL, Renate. Poprvé v mateřské škole. Vyd. 1. Praha: Portál, 2005. 100 s. Rádci pro rodiče a vychovatele.
Zdroj: Národní knihovna České Republiky


Digitální objekty

Národní knihovna České republiky
Česká Digitální knihovnaAnotace

 

Vstupem do mateřské školy klade na rodiče, ale především dítě nové náročné požadavky. Musí si v novém prostředí najít svou identitu, vytvářet nové vztahy a učit se být v organizované skupině dětí v roli žáka. Autoři knihy popisují, jak dítě a jeho rodiče tuto životní změnu prožívají a nesou problémy spojené s tímto vývojovým obdobím. Čtenáři zde také naleznou informace o potřebné zralosti dítěte pro vstup do mateřské školy, o způsobu, jak by se dítě mělo přizpůsobovat životu v mateřské škole, a konkrétní náměty pro práci rodičů s dětmi, která pomůže učitelkám při jejich výchovné a vzdělávací práci. V poznámkách pro pedagogickou praxi, které obsahuje každá kapitola, nabízejí autoři náměty učitelkám v mateřských školách. Kniha je tedy určena jak rodičům dětí, které se připravují na vstup do mateřské školy, tak učitelkám a ředitelkám mateřských škol.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.214.224...)