Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2239716 obálek a 562727 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Prosím Tě, mami : jak nás ovlivnily naše matky?.

Autor: Cloud, Henry
Rok: 2003
ISBN: 9788072550807
NKP-CNB: cnb001291717
OCLC Number: (OCoLC)56851548
OKCZID: 110012775

Citace (dle ČSN ISO 690):
CLOUD, Henry. Prosím Tě, mami: jak nás ovlivnily naše matky?. Překlad Alena ŠVECOVÁ-KOŽELUHOVÁ. 2. vyd. Praha: Návrat domů, 2003. 241 s.

Hodnocení: 4.0 / 5 (1 hlasů)      spolupracujeme s CBDB.cz


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna
Národní knihovna České republikyAnotace

 

Mateřství je nejvýznamnější, ale také nejnáročnější povolání na světě. Náš vztah k matce, ať už k matce vlastní, nevlastní či k matce životního partnera, determinuje celý náš život. Pokud člověk porozumí svému vztahu s matkou, může navázat smysluplnější vztahy k okolnímu světu. A tak kniha dvojice klinických psychologů prezentuje šest základních typů matek a demonstruje na nich základní způsoby, jak proces mateřství selhává: od nepřítomnosti a emocionální chladnosti na straně jedné, až po neschopnost umožnit dětem žít vlastní život na straně druhé. Popisy jednotlivých typů matek dokreslují ukázkové příběhy lidí a doplňují psychologické rady, jak situaci v praxi řešit (v čem tkví problém, jací lidé nám mohou pomoci, jak se vypořádat s daným problémem). Zajímavé čtení se silným křesťanským podtextem (autoři zdůrazňují vztah k Bohu, spjatost s církevním společenstvím, odvolávají se na boží pomoc).

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Můj antikvariát


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (18.213.192...)