Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2120927 obálek a 525189 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jaká je škola u mě doma

Autor: Tomáš Čech, Vojtěch Šeda, Eva Homolková, Markéta Hrdoušková, Kristýna Kuhnová, Štěpánka Laňová, Petra Martincová, Olga Pavlova, Matyáš Pelant, Eduard Sarkisjan, Jasna Skotáková, Adriana Stříbrná, Ivo Vasiljev, Jan Záhořník
ISBN: 9788026081678
NKP-CNB: cnb002703006
OKCZID: 118105882

Citace (dle ČSN ISO 690):
ČECH, Tomáš, Eva HOMOLKOVÁ, Markéta HRDOUŠKOVÁ, Kristýna KUHNOVÁ, Štěpánka LAŇOVÁ, Petra MARTINCOVÁ, Olga PAVLOVA, Matyáš PELANT, Eduard SARKISJAN, Jasna SKOTÁKOVÁ, Adriana STŘÍBRNÁ, Ivo VASILJEV a Jan ZÁHOŘNÍK. Jaká je škola u mě doma. 2. vydání.
Zdroj:


Anotace

 

Arménie, Barma, Brazílie, Čína, Etiopie, Írán, Kamerun, Kuba, Mongolsko, Rusko, Ukrajina a Vietnam - každá z 12 kapitol je věnována jedné z těchto zemí. Začátek kapitoly vždy tvoří stručný přehled základních informací, po něm následuje rozhovor s cizincem na téma škola a školní docházka v zemi, odkud pochází.

Zdroj anotace: Krajská knihovna Františka Bartoše ve ZlíněPřidat čtenářskou recenzi

Od: (3.215.182...)