Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2750048 obálek a 845925 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Léto s HedvikouAutor: Frida Nilsson, Ilona Komárková, Viola Somogyi
Rok: 2022
ISBN: 9788026218852
OKCZID: 128738606

Citace (dle ČSN ISO 690):
NILSSON, Frida. Léto s Hedvikou. Ilustrace Ilona KOMÁRKOVÁ, překlad Viola SOMOGYI. Vydání první. Praha: Portál, 2022. 175 stran. Hedvika.

Hodnocení: 4.5 / 5 (6 hlasů)


Anotace

 

Prázdninový příběh holčičky Hedviky vypráví o novém kamarádovi, tajném ctiteli Hedvičiny babičky z mládí, ztraceném fotoaparátu, ale také o odcházení, lásce a o tom, co je na lidech důležité.Hedvika se nudí. Jsou sice prázdniny a sluníčko krásně svítí, komáři pěkně štípou, ale Hedvika je doma na samotě, kde nemá žádného kamaráda. Osel Max-Olov je dost paličatý, a tak je s ním zábava jen občas, a kamarádka Linda odjela. Babička je navíc nemocná a chová se podivně. To asi proto, že se Hedvika nechová hezky. Bude se tedy muset polepšit. Hedvice se ale její polepšování ne a nedaří.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)