Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2845936 obálek a 854080 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Základy cirkusové pedagogikyAutor: Jarchovský, Adam a Klusáková, Kateřina
ISBN: 9788027095544
OKCZID: 128719243

Citace (dle ČSN ISO 690):
JARCHOVSKÝ, Adam. Základy cirkusové pedagogiky. Ilustrace Dorothea HOFMEISTEROVÁ. První vydání. [Praha]: Cirqueon, 2021. 147 stran.


Anotace

 

Text představitelů společnosti CIRQUEON, organizace pro podporu a rozvoj nového cirkusu, přináší vědomosti, které by autoři bývali měli rádi po ruce, když začínali.Cirkusová pedagogika se dělí na dvě základní části, a to na mladý cirkus a sociální cirkus, přičemž text se zabývá mladým cirkusem. Mladý cirkus se zaměřuje na mnohostranný rozvoj dětí a mladých lidí; sociální cirkus má blíže k sociální práci a zaměřuje se na prevenci a intervenci u různých skupin.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazePřidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)