Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2748194 obálek a 845485 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Hrátky s písmenky, čísly a obrázky: zábavné počty, rozšiřování slovní zásoby, trénink logického myšlení, rozvoj grafomotorikyAutor: Málková, Magda, Chleboun, Michal a Rémišová, Eva
Rok: 2008
ISBN: 9788073673956
NKP-CNB: cnb001805527
OCLC Number: (OCoLC)259736810
OKCZID: 110020892

Citace (dle ČSN ISO 690):
MÁLKOVÁ, Magda a Michal CHLEBOUN. Hrátky s písmenky, čísly a obrázky: zábavné počty, rozšiřování slovní zásoby, trénink logického myšlení, rozvoj grafomotoriky. Vyd. 1. Ilustroval Eva RÉMIŠOVÁ. Praha: Portál, 2008. ISBN 978-80-7367-395-6.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

"Zábavné počty, rozšiřování slovní zásoby, tréning logického myšlení, rozvoj grafomotoriky. Výpravný pracovní sešit s barevnými ilustracemi pro předškoláky a děti mladšího školního věku (1. a 2. třída) pro rozvoj základních kompetencí. Obsahuje 40 úkolů, které rozvíjejí početní schopnosti, slovní zásobu, logické myšlení, grafomotoriku a obohacují dětské portfolio informací o světě, v němž žijeme. Děti podle zadání doplňují písmenka a čísla, řeší jednoduché početní úlohy a rébusy, hledají rozdíly a cestu v „bludišti“ a spojují související věci. Každý z úkolů je na samostatném listu a zaměřuje se vždy na procvičování více činností a dovedností. Komplexnost zadání patří k hlavním přednostem publikace. Jako průvodce v ní figuruje postavička klauna Bambulína, který motivuje děti k plnění úkolů.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

NK Praha
Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Zboží.cz
Můj antikvariát
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)