Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2748728 obálek a 845545 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Vytvořte svou Knihu životaISBN: 9788074133695
NKP-CNB: cnb002997725
OKCZID: 127906339

Citace (dle ČSN ISO 690):
LAPORTE, Tamara. Vytvořte svou Knihu života: naučte se pracovat se svými emocemi pomocí výtvarných technik. Překlad Veronika NOHAVICOVÁ. Vydání první. Brno: Zoner Press, 2018. 143 stran.

Hodnocení: 4.6 / 5 (5 hlasů)


Anotace

 

Příručka poskytuje náměty a návody k vytvoření originálních obrázků technikami mixed media spolu se cvičeními pro osobní rozvoj, která vedou k rozvoji sebelásky, uzdravení a zlepšení sebedůvěry.Výtvarnice Tamara Laporte již řadu let pomáhá prostřednictvím online kurzů zvaných Life Book lidem všeho druhu pracovat se svými emocemi pomocí umění. Kniha Vytvořte svou Knihu života (Create Your Life Book) je shrnutím její mnohaleté práce a obsahuje ty nejúspěšnější výtvarné projekty, které lidem nejvíce pomohly. Naučíte se rozpoznat své problémy a trápení, přiznat si je a v průběhu tvoření se s nimi vyrovnat a oprostit se od nich. V každém projektu pomocí instrukcí krok za krokem objevíte své kreativní já, naučíte se pracovat různými technikami, zjistíte, co vám brání v rozletu, a zároveň oceníte to, co máte a za co můžete být vděční. Svá hotová díla pak na závěr svážete do jedné knihy a budete mít trvalou upomínku na to, čeho jste se zbavili a co nového a cenného jste získali.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)