Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2873357 obálek a 865078 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Služba zobrazování obálek knih pro dodavatele knihovních systémů

Projekt obalkyknih.cz agreguje různé zdroje informací o dokumentech do jedné, snadno použitelné webové služby. Tato služba slouží k obohacení bibliografických údajů o další prvky, zejména náhledové obrázky titulních stran knih, naskenované stránky s obsahem knížky, anotace, recenze, či hodnocení knih. Tyto prvky umožnuje registrovaným knihovnám snadno integrovat do jejich webových katalogů.

Jak služba funguje?

Jednoduše. Po nutné registraci knihovny (ve které zadáte adresu katalogu, odkud budete službu obálkyknih.cz využívat), postupujte dle dostupné dokumentace, kterou naleznete pod odkazem "API a dokumentace" v horním menu.