Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2907942 obálek a 878213 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Labyrint revue, Časopis pro kulturu 25-26 (2009) - Nová Evropa

Obr.1: Nejaktuálnější obálka tohoto
souborného záznamu

detail

Obr.2: Vlastní obálka tohoto
souborného záznamuRok: 2009
ISBN: 9771210688005
NKP-CNB: cnb000357353
OKCZID: 110742814

Citace (dle ČSN ISO 690):
Labyrint revue. Praha: Via Vestra, 1993-2014.


Části díla

  • Rok: 2011
  • Rok: 2003
  • Rok: 1999

Seřadit podle data skenování | Seřadit podle aktuálnosti


Anotace

 

OBSAH: LUBOMÍR MARTÍNEK: Volba původu; CLAUDIO MAGRIS: Práva a hodnoty: hranice Evropy; CEES NOOTEBOOM: Abstrakce, příběhy; ROBERT VUIJSJE: Samý slušný lidi; LUBOŠ PALATA: Rozšíření na Východ. Počátek konce EU?; PETER PIŠŤÁNEK: Necítím se být Středoevropanem; HERTA MÜLLEROVÁ: Kde je doma; ALÉ EFRÁN: Anonym; CHIMO: To mi řekla Lila; OLIVIER ADAM: Bez přístřeší; CORINA LACATUSOVÁ: Co je to migroš?; SOFI OKSANEN: Očista; ATTILA BARTIS: Klid; ALEŠ ŠTEGER: Berlín; ALHERD BACHAREVIČ: Straka na šibenici; JAN FAKTOR: Schornstein; MICHAEL STAVARIČ: Mrtvorozená Eliška Frankensteinová; MICHAL HVORECKÝ: Dujan v Amerike; ISMAIL KADARE: Dantovi se nelze vyhnout; PETER ACKROYD: Benátky; GAUTAM MALKANI: Londýnstánec; MICHEL FABER: Pidgin američtina; OLE BOUMAN: Synchronizace Evropy; JACQUES LE GOFF: Evropská minulost, přítomnost a longue durée; LÁSZLÓ F. FÖLDÉNYI: Touha po metafyzice, Evropa a její literatura; SAMIR AMIN: Konstrukce eurocentrické kultury; ÉTIENNE BALIBA: Evropa: Mizející prostředník?; SLAVOJ ŽIŽEK: Was will Europa?; JANA ŠRÁMKOVÁ: Zrzka s Gombrowiczem; PETR MĚRKA: To temné v nás; HOA NGUYENOVÁ: Jenom název; PETR PÝCHA, JAROSLAV RUDIŠ: Salcburský guláš; ANNA KARENINOVÁ: Musím objevovat, musím hořet;

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Zboží.cz
1. Podzemní antikvariát


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)