Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2875842 obálek a 866247 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Trénink paměti a koncentrace: praktické techniky, cvičení, příklady a testyAutor: Geisselhart, Roland R. a Hofmann-Burkart, Christiane
Rok: 2006
ISBN: 9788024716541
NKP-CNB: cnb001636467
OCLC Number: (OCoLC)85543657
OKCZID: 110006198
Vydání: 1. vyd.

Citace (dle ČSN ISO 690):
GEISSELHART, Roland R. Trénink paměti a koncentrace: praktické techniky, cvičení, příklady a testy. 1. vyd. Praha: Grada, 2006. 105 s. Poradce pro praxi.

Hodnocení: 4.4 / 5 (9 hlasů)


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Pokud chcete získat perfektní paměť, lépe se koncentrovat a zvýšit svou duševní výkonnost, v této praktické a čtivé knížce najdete rady, příklady, cvičení, tipy a triky, jak na to. Dozvíte se, jak krok za krokem dovést svou pamět k nejvyššímu výkonu, a na mnoha speciálních a zajímavých cvičeních a příkladech zjistíte, jak ji trénovat a stále zlepšovat. Naučíte se lépe si pamatovat čísla a termíny schůzek, jména a obličeje, delší seznamy i abstraktní pojmy a zlepšíte si i své řečnické schopnosti. Dále poznáte, že předpokladem vysoké duševní výkonnosti je rovnováha mezi soustředěním a uvolněním a naučíte se jí dosahovat. Dozvíte se, jakými technikami můžete výrazně zlepšit svou koncentraci a jak ji trénovat a zvyšovat v každodenním životě. Nakonec zjistíte, jak můžete dosáhnout špičkové paměti a perfektní koncentrace díky fantazii. První pozitivní změny zaznamenáte již po několika stránkách, a po přečtení knihy a provedení uvedených cvičení se pak budete divit, jak výrazně rozšíříte svou kapacitu a v kolika oblastech svého života z toho budete těžit.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

NK Praha
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Zboží.cz
GRADA Publishing, a.s.
Databázeknih.cz
Antikvariát Avion
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Komentáře

velmi mi kniha pomohla se lépe koncentrovat
30.10.2012    Zdroj: SKAT - Souborný katalog


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)