Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2847728 obálek a 855372 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Čtení a hraní k uzdravováníAutor: Lhotová, Dagmar, Slabý, Zdeněk Karel a Stecker, Marcel
Rok: 1999
ISBN: 9788071782964
NKP-CNB: cnb000604199
OCLC Number: (OCoLC)41372327
OKCZID: 110300718
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
LHOTOVÁ, Dagmar. Čtení a hraní k uzdravování. Ilustrace Marcel STECKER. Vyd. 1. Praha: Portál, 1999. 101 s. Nápady - hry - tvořivost.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné po přihlášení )
Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné po přihlášení )Anotace

 

Každá věc, kterou děti vyrobí z papíru, látky či krabičky, má nějaké pokračování, nějakou obměnu a význam, takže hraní pro ně nikdy nekončí..., říká maminka Matyáše a Evy, kteří provázejí čtenáře touto knížkou. Když děti jednou onemocní a musí být delší čas doma, nacházejí si spoustu zajímavé zábavy, aby neměly při uzdravování nikdy dlouhou chvíli. Rodiče je nezahrnují drahými dárky, ale inspirují je vším, co je v domácnosti dostupné a využitelné, nenáročné na práci, a přitom milé. Maminka pomáhá při vytváření hraček a tatínek vymýšlí neobvyklé příběhy i pohádky, k nimž dá vždy podnět nějaká denní událost nebo zážitek. V knížce je nenásilně propojeno beletristické vyprávění s návody na zábavnou činnost a s mnoha návrhy, jak naložit s volným časem za různých okolností.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Můj antikvariát
Antikvariát Kodytek
Antikvariát Avion
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)