Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2889447 obálek a 872246 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

S dětmi Prahou bez nudyAutor: Ge, Evžen a Vaňková, Klára
Rok: 1999
ISBN: 9788071782971
NKP-CNB: cnb000661556
OCLC Number: (OCoLC)84971248
OKCZID: 110027932

Citace (dle ČSN ISO 690):
GE, Evžen. S dětmi Prahou bez nudy. Vyd. 1. Praha: Portál, 1999. 151 s. Nápady - hry - tvořivost.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné po přihlášení )
Národní digitální knihovna (dostupné po přihlášení )Anotace

 

Jednotlivé trasy se nesoustřeďují pouze na nejvýznamnější památky a pamětihodnosti, ale přibližují i méně známá místa a oblasti Prahy: staroměstské průchody, cestu podél Vltavy, sportovní areály v Chuchli nebo Suchdole, Kunratický les, zbytky keltských opevnění na Zbraslavi atd. Popisy tras doplňují příběhy, pověsti, zajímavosti a informace o historii navštívených míst. V úvodu popisu každé trasy je přehledný plánek, který usnadňuje orientaci. Některé trasy jsou ještě zpestřeny nápady na různé hry a soutěže. Průvodce je určen vedoucím zájmových skupin, učitelům základních škol i rodičům. Na konci publikace se nachází seznam doporučené literatury, z které se může dospělý na vycházku ještě lépe teoreticky připravit nebo doplnit potřebné podrobnosti.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Městská knihovna v Praze
Můj antikvariát
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
Antikvariát Avion


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)