Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2326187 obálek a 586937 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Záhady pro detektivy začátečníky

Autor: Brožek, Luděk
Rok: 2003
ISBN: 9788071786528
NKP-CNB: cnb001201517
OCLC Number: (OCoLC)53261694
OKCZID: 110053156
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
BROŽEK, Luděk. Záhady pro detektivy začátečníky. Vyd. 1. Praha: Portál, 2003. 125 s. Nápady - hry - tvořivost.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné po registraci)
Národní knihovna České republiky
Česká Digitální knihovnaAnotace

 

Vyzkoušejte si svůj postřeh a schopnost logického uvažování při řešení pětasedmdesáti kriminálních případů s otevřeným koncem. Prokážete stejné detektivní schopnosti jako geniální inspektor Perner? Po první stovce případů z pestré policejní činnosti slavného inspektroa, které vyšly v knize "Kriminální případy pro detektivy začátečníky", je tady volné pokračování s dalšími záhadami a příběhy. Řešení záhad je zábava, při které se rozvíjí vnímání, schopnost postřehnout i zdánlivě nedůležité podrobnosti, přesně zpracovávat informace a vyvozovat z nich logické závěry. Jednotlivé případy jsou označeny stupněm obtížnosti a na konci knihy je uvedeno jejich správné řešení. Kniha je určena dětem ve věku od 9 let i dospělým. Příběhy lze využít i ve skupině dětí nebo mládeže. Vedoucí si může jednoduchou zápletku upravit do delšího příběhu a účastníci mohou hledat i další varianty příběhu.


Dostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (18.204.227...)