Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2873357 obálek a 865078 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Cesta VikingůAutor: Fanning, Kieran a Šroubek, Pavel
Rok: 2003
ISBN: 9788071787105
NKP-CNB: cnb001197021
OCLC Number: (OCoLC)53267195
OKCZID: 110009536
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
FANNING, Kieran. Cesta Vikingů: dobrodružný příběh s luštěním záhad, hádanek a hlavolamů. Vyd. 1. Praha: Portál, 2003. 125 s. Nápady - hry - tvořivost.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Další vydání
Anotace

 

Školní výlet do městského muzea, kterého se účastní Tom a Líza, je přerušen nezvyklými událostmi. Obě děti se náhle ocitnou v osmém století. Dostanou se mezi divoké Vikingy, kteří chtějí získat nejcennější poklad světa. Líza a Tom na cestě za pokladem luští nejrůznější záhady, hádanky a hlavolamy, jejichž správné vyřešení je může přibližit vždy o krok blíže k pokladu. A pouze chytrost a důvtip jim umožní vrátit se nakonec do současnosti. Čtenáři mohou oba kamarády na jejich cestě provázet. Nejde přitom jen o četbu dobroduržné knihy, protože správné vyřešení každé ze čtyřiašedesáti záhad či hlavolamů poskytne čtenáři klíč k následující části příběhu a dalším úkolům a dobrodružstvím. A kdyby bylo nejhůř, jsou na konci knihy pro všechny případy uvedena správná řešení.


Dostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Můj antikvariát


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)