Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2892039 obálek a 873440 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

100 tajemství lidského úspěchuAutor: Niven, David
Rok: 2003
ISBN: 9788071787556
NKP-CNB: cnb001201520
OCLC Number: (OCoLC)53261737
OKCZID: 110009980
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
NIVEN, David. 100 tajemství lidského úspěchu. Vyd. 1. Praha: Portál, 2003. 167 s.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Co mají úspěšní lidé společného? Tímto tématem se již zabývala řada výzkumů a studií. Vědci studovali vlastnosti a charakterové rysy úspěšných lidí, zkoumali to, čemu tito lidé věří a jaké mají životní návyky. Výsledky těchto výzkumů však byly dosud přístupné jen v akademických časopisech a odborných knihách. Psycholog David Niven zpracoval výstupy zhruba tisícovky studií a výzkumů a předkládá je čtenářům ve formě přehledné, zajímavé a srozumitelné. Každá ze sta krátkých kapitol jeho knihy je popisem jednoho prostého důvodu, který může v životě člověka přispět k jeho úspěchu. Kapitolu uvádí krátký popis daného tématu. Hlavní částí je příběh, který téma ilustruje. Na závěr každé kapitoly autor shrnuje výsledek výzkumů, které se příslušným tématem zabývaly. Knihu uvítají čtenáři se zájmem o populární psychologii, o poznatky vědeckých výzkumů, lidé se zájmem o vlastní duševní růst a úspěch v životě.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Můj antikvariát
Antikvariát Avion
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)