Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2236068 obálek a 561928 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Rok v mateřské škole : učebnice pro pedagogické obory středních, vyšších a vysokých škol

Autor: Opravilová, Eva
Rok: 2003
ISBN: 9788071788478
NKP-CNB: cnb001284281
OCLC Number: (OCoLC)85075141
OKCZID: 110001276
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
OPRAVILOVÁ, Eva. Rok v mateřské škole: učebnice pro pedagogické obory středních, vyšších a vysokých škol. Vyd. 1. Praha: Portál, 2003. 491 s. Kurikulum předškolní výchovy.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna
Národní knihovna České republikyDalší vydání
Anotace

 

Čtyři úspěšné projekty výchovně vzdělávací práce v předškolním období (Jaro, Léto, Podzim, Zima v mateřské škole), vydávané nyní v ucelené publikaci za výhodnou cenu. První díl seznamuje s pojmem kurikulum a jeho současnou problematikou v oblasti mateřských škol. Druhý díl blíže seznamuje s charakteristikou osobnostně orientovaného modelu předškolní výchovy. Ten klade důraz na výběr poznatků a činností, které podporují rozvoj vlastností a schopností dítěte s ohledem na jejich uplatnění v životě. Třetí díl se zabývá tvorbou vdělávacích programů a projektů v MŠ. Čtvrtý díl je zaměřen na hru jako prostředek rozvoje dítěte a možnosti jejího využití k hlubšímu poznání dítěte. Praktická část každého dílu obsahuje motivační, umělecké a metodické testy pojící se k danému ročnímu období a náměty k tvořivému učení, rozhovorům a návazným herním činnostem.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Zboží.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (34.200.252...)