Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2892039 obálek a 873440 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Děti, mládež a volný časAutor: Hofbauer, Břetislav
Rok: 2004
ISBN: 9788071789277
NKP-CNB: cnb001417758
OKCZID: 110008019
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
HOFBAUER, Břetislav. Děti, mládež a volný čas. Vyd. 1. Praha: Portál, 2004. 173 s.

Hodnocení: 3.6 / 5 (5 hlasů)


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Volný čas a mládeže je předmětem zájmu pracovníků řady pedagogických a sociálních profesí, protože představuje na jedné straně příležitost pro osobnostní a sociální rozvoj dětí a mládeže, na druhou stranu v sobě skrývá nemalá rizika. První část publikace popisuje, jak se rozsah a podmínky využívání volného času vyvíjely v minulosti. Druhá část knihy uvádí, jaké podmínky pro volný čas vytváří nebo může vytvářet rodina, škola, sdružení dětí a mládeže, různé typy specializovaných zařízení, obce. Ukazuje také to, jak v této oblasti působí stát, média nebo mezinárodní organizace. Kniha je určena studentům oborů sociální pedagogika a sociální práce, pedagogika volného času a oboru vychovatelství na středních, vyšších i vysokých školách a pracovníkům zařízení pro volný čas.


Dostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Knihy.ABZ.cz
Databázeknih.cz
Antikvariát Avion
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)