Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2907389 obálek a 877850 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Skupinové hry a činnosti pro seniory: interakce a sebepoznávání, hry se slovy, kvízy, cvičení a relaxace, každodenní aktivityAutor: Walsh, Danny
Rok: 2005
ISBN: 9788071789703
NKP-CNB: cnb001490946
OCLC Number: (OCoLC)85150544
OKCZID: 110003289
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
WALSH, Danny. Skupinové hry a činnosti pro seniory: interakce a sebepoznávání, hry se slovy, kvízy, cvičení a relaxace, každodenní aktivity. Vyd. 1. Praha: Portál, 2005. 203 s.


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Stáří je přirozenou fází lidského života. Ukazatelem vyspělosti společnosti je mimo jiné také to, jak se dokáže o staré lidi postarat. Důležité je nejen zajištění základních potřeb, ale také možnost smysluplného trávení času, která významně zvyšuje kvalitu života. Činnosti a skupinové hry pro seniory jsou zaměřeny na trénink paměti a myšlení, na zlepšení nálady, komunikace a orientaci. Kniha nabízí nejen nejrůznější hry se slovy, kvízy a zajímavé činnosti, ale i cviky a metody relaxace vhodné pro staré lidi či jednoduché arteterapeutické náměty. Knížka je souborem nápadů, z nichž mohou čerpat především pracovníci v domovech důchodců nebo kliničtí pracovníci provádějící terapii osob trpících demencí či lidí, kteří prodělali cévní mozkovou příhodu.


Dostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Městská knihovna v Praze
Můj antikvariát
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)
 
 
 

Seznam literatury