Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2873357 obálek a 865078 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kolik váží sněhová vločka a jiné příběhyAutor: Cavanaugh, Brian
Rok: 2003
ISBN: 9788071928249
NKP-CNB: cnb001295621
OCLC Number: (OCoLC)56869477
OKCZID: 110072148
Vydání: 1. vyd.

Citace (dle ČSN ISO 690):
CAVANAUGH, Brian. Kolik váží sněhová vločka a jiné příběhy. Překlad Olga HANZALOVÁ. 1. vyd. Kostelní Vydří: Karmelitánské nakladatelství, 2003. 145 s. Příběhy.

Hodnocení: 5.0 / 5 (4 hlasů)


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Příběhy, anekdoty, legendy, bajky, minutové romány - všechny tyto krátké literární útvary použije B. Cavanaugh k jedinému cíli: aby dojal, potěšil a povzbudil svého čtenáře. „Kolik váží sněhová vločka“ je již třetí knížkou autorových malých zamyšlení a potěšení. Jsou tak malé, že se dají číst třeba ráno na cestě autobusem do práce nebo do školy. Jsou však tak milé, že vydrží na celý den. "Kolik váží sněhová vločka" je už třetí Cavanaughovou knihou, kterou Karmelitánské nakladatelství vydává. Loni se setkala s živým zájmem čtenářů kniha Kup si los, před dvěma lety pak celou sérii už svým názvem předznamenala knížka Malé příběhy. V nich se také Cavanaugh hlásí k jinému autorovi krátkých a vtipných vyprávění - k populárnímu Robertu Fulghumovi. Jistá podobnost vtipných a dojemných příběhů z pera obou spisovatelů přitom rozhodně není náhodná..

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Můj antikvariát
Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)