Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2892039 obálek a 873440 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jak překonávat depreseAutor: Mundy, Linus a Alley, R. W. (Robert W.)
Rok: 2003
ISBN: 9788072970346
NKP-CNB: cnb001287225
OCLC Number: (OCoLC)85077758
OKCZID: 110040535
Vydání: 1. vyd.

Citace (dle ČSN ISO 690):
MUNDY, Linus. Jak překonávat deprese. Ilustrace R. W. ALLEY. 1. vyd. Praha: Doron, 2003. [80] s. Skřítkova pomoc.

Hodnocení: 3.4 / 5 (5 hlasů)


Digitální objekty

Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)
Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)Anotace

 

Řada rádců „Skřítkova pomoc“ Vás může povzbudit a být Vám pomocí při orientaci ve složitosti citů a pocitů a při zvládání emocí v různých životních situacích. Knížečky obsahují stručné texty, jejichž autoři mají v daných oblastech bohaté zkušenosti. Každý text je doplněn černobílými, vtipnými a výstižnými ilustracemi. Jako děti jsme se učili, jak si zavázat tkaničky a jezdit na kole, ale většina z nás se neučila nic o záludnosti zvládání emocí – zvláště beznaděje a smutku. Knížečka „Jak překonávat deprese“ ukazuje, jak nahlédnout do vlastního srdce a duše, i do srdcí druhých lidí, abychom dokázali pomoct sobě i jiným. Dodává naději lidem trpícím depresí ... ta může pocházet z množství různých zdrojů – včetně této knížečky.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Můj antikvariát
Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
Antikvariát Avion


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)