Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2649971 obálek a 799086 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Lidé smlouvy: příběh věrnosti ve Starém zákoněAutor: Gilles, Anthony E.
Rok: 1993
ISBN: 9788085282467
NKP-CNB: cnb000075563
OCLC Number: (OCoLC)39602276
OKCZID: 110324494
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
GILLES, Anthony E. Lidé smlouvy: příběh věrnosti ve Starém zákoně. Vyd. 1. Praha: Portál, 1993. 175 s.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné po přihlášení )
Moravská zemská knihovna (dostupné po přihlášení )Anotace

 

„Mým cílem při psaní této knihy bylo umožnit hlubší poznání bible běžnému katolíkovi – takovému, který nemá čas nebo potřebné vzdělání, aby četl zdlouhavá akademická pojednání. (Doufám však, že sestry a bratři protestanti do knížky také nahlédnou, když ne z jiného důvodu, tak aspoň proto, aby se přesvědčili, že my katolíci konečně bereme čtení bible vážně!) Tento svazek se omezuje na Starý zákon (i když bych chtěl brzy napsat něco podobného i o Novém zákoně). Doufám, že povzbudí čtenáře, aby podnikli nebo prohloubili své vlastní dobrodružství při poznávání Písma. Tato knížka je pouhým průvodcem na cestě do království Slova. Musíte mít stále na mysli, že zatím co v turistickém průvodci vypadá cestování jako legrace, skutečná cesta do určité země je mnohem napínavější. Proto bych vám chtěl doporučit, abyste se při četbě občas zastavili a poznávali Starý zákon sami a pro sebe.“

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Antikvarium s.r.o.
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)