Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 3009895 obálek a 922837 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Květa Fialová o sobě : (--čím hůře, tím lépe--)

Autor: Fialová, Květa
Rok: 1999, dotisk 2004
ISBN: 9788086387345
OKCZID: 110560883
Vydání: Vyd. 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
FIALOVÁ, Květa. Květa Fialová o sobě: (--čím hůře, tím lépe--). Vyd. 1. V Praze: Camis, 1999, dotisk 2004. 93 s. , [32] s. obr. příl.


Anotace

Květa Fialová o sobě, aneb ... čím hůře, tím lépe. Tento podtitul je nejen výmluvný, ale i charakteristický pro divadelní a filmovou herečku, která proslula svým černým humorem. Sedmnáct kapitol pojednává o životních osudech Květy Fialové, jejích názorech na manželství, sex a morálku. Osobním guru se jí stal Chalíl Džíbrán, z jehož Proroka často cituje, a jehož filosofií se od mládí řídí. O divadle a filmu se zmiňuje jen na okraj.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBU



Dostupné zdroje

Přidat komentář a hodnocení

TOPlist