Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2892028 obálek a 873434 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

SetkáníAutor: Quoist, Michel
Rok: 1995
ISBN: 9788090007154
NKP-CNB: cnb000112097
OCLC Number: (OCoLC)36610330
OKCZID: 110642516
Vydání: Vyd. v nakl. Civitas 1.

Citace (dle ČSN ISO 690):
QUOIST, Michel. Setkán��. Překlad Šimon ZUSKA. Vyd. v nakl. Civitas 1. Janov nad Nisou: Civitas, 1995. 163 s.


Digitální objekty

Národní digitální knihovnaAnotace

 

Modlitba je často měřítkem vývoje naši oběti k bližním a naši lásky k Bohu. Pokusil jsem se sestavit modlitby v tomto smyslu. Posvítí křestanovi na cestu mnohdy dosti zamlženou a k úplné oběti k bližním. Tato kniha se samozřejmě nemůže číst jako román. Modlitby jsou úmyslně rozličné, aby odpovídaly situacím prožívaným křesťany a pomáhaly jim v modlitbě. Některých z modliteb by se mohlo také použit jako příkladu k přednáškám anebo na závěr schůzky. Na počátku modliteb jsem uvedl jeden anebo více textů z Písma svatého, abych tím přilákal křesťany k četbě evangelia (jestliže to ještě nedělají) a hledali tam potravu pro svůj každodenní život. Tak se spojí evangelium a život, tato dvě široká pole, kde Bůh k nám mluví, a budou se podporovat vzájemné. Kéž čtenář při čteni těchto stránek uslyší Boha a odpoví mu. Při psaní těchto řádků jsem měl jediný úmysl – navázat rozmluvu člověka s Bohem. (z úvodu)

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Můj antikvariát
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)