Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2872968 obálek a 864900 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Lépe žít a milovat díky terapii časové perspektivyAutor: Philip G. Zimbardo, Rosemary K. M. Sword, Jana Krtková
ISBN: 9788020031846
NKP-CNB: cnb003231179
OKCZID: 128751533

Citace (dle ČSN ISO 690):
ZIMBARDO, Philip G. Lépe žít a milovat díky terapii časové perspektivy. Překlad Jana KRTKOVÁ. Vydání první. Praha: Academia, 2022. 210 stran. Společnost, sv. 42.

Hodnocení: 3.4 / 5 (5 hlasů)


Anotace

 

Kniha nabízí praktické návody, jak dosáhnout a vymanit se z přehnaného zaujetí minulostí, přítomností či budoucností. Rozebírá různé časové perspektivy a poskytuje návod, jak určit vlastní převládající časovou perspektivu.Podrobně vysvětluje specifika problematických situací a stavů (deprese, úzkosti, stresu, toxických vztahů, šikany, přehlížení), ale i běžných životních situací, ve kterých se ocitáme (zaměstnání, sex, rodičovství, nehody). Tehdy může terapie časové perspektivy pomoci, a autoři ukazují jak. Praktické návody jsou prokládané osobními příběhy čerpajícími z jejich praxe.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)
 
 
 

Seznam literatury