Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2240322 obálek a 562862 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Metodika práce asistenta pedagoga - osobnostní rozvoj asistenta pedagoga a komunikace s rodinou neb

Rok: 2015
ISBN: 9788024446707
OKCZID: 120522517

Citace (dle ČSN ISO 690):
HABR, Jonáš, Helena HÁJKOVÁ a Hana VANÍČKOVÁ. Metodika práce asistenta pedagoga: osobnostní rozvoj asistenta pedagoga a komunikace s rodinou nebo komunitou žáka. 1. vydání. Olomouc: Univerzita Palackého v Olomouci, 2015, 101 s. Ostatní odborné publ


Anotace

 

Publikace je určena především asistentům pedagoga, ale užitečné informace v ní najdou všichni ti, kteří hledají jak teoretické poznatky z oblasti mezilidské komunikace s důrazem na školní prostředí, tak i praktické návody a inspiraci pro situace, kdy je potřeba vstupovat do interakcí mezi žákem a jeho rodinou (nebo komunitou v níž žák žije) a školou. Text by měl pomoci čtenáři hledat vnitřní i vnější zdroje podpory a osvětlit některé souvislosti mezi tím, co ve svém životě mohou zažívat za těžkosti, a vykonáváním jejich profese. Detailně se autoři věnují syndromu vyhoření a jeho prevenci. Metodika je vhodná jak pro pracovníky, kteří jsou na počátku své kariéry, tak také pro ty zkušenější, a může sloužit přinejmenším k připomenutí důležitých zásad efektivní komunikace a péče o sebe sama.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Československá bibliografická databáze


Přidat čtenářskou recenzi

Od: (3.238.107...)