Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2890222 obálek a 872760 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Kniha pro tatínky : vše, co potřebujete vědět o těhotenství, porodu a prvním roce života ve třechAutor: Richter, Robert
Rok: 2007
ISBN: 9788024720838
NKP-CNB: cnb001716067
OCLC Number: (OCoLC)186971468
OKCZID: 110004199
Vydání: 1. vyd.

Citace (dle ČSN ISO 690):
RICHTER, Robert. Kniha pro tatínky: vše, co potřebujete vědět o těhotenství, porodu a prvním roce života ve třech. 1. vyd. Praha: Grada, 2007. 173 s. Clever life.

Hodnocení: 3.1 / 5 (12 hlasů)


Anotace

 

I pro muže je narození prvního dítěte startem do nového života. Citlivě, prakticky a krok za krokem tato kniha nastávající tatínky doprovází a dodává jim odvahu k aktivnímu utváření nové životní role. Zjistíte, jak můžete již během těhotenství navázat kontakt s vaším miminkem a jak se můžete připravit na svůj nový život v roli otce. Přečtete si, co vás během porodu čeká, co pro to můžete udělat předem vy sám a jak můžete být vaší partnerce nejlepší oporou. V části o prvním roce s miminkem najdete praktické tipy pro chování, nošení a přebalování i nápady na příjemné masáže a hry s vaším potomkem. Tak můžete od prvního dne budovat láskyplný, stabilní vztah. Důležitá je i otevřená komunikace, spravedlivé rozdělení domácích činností, čas na něžnosti – tak i v roli rodičů zůstanete milujícím se párem. Čerpejte ze zkušeností jiných otců.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

NK Praha
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
Databázeknih.cz
1. Podzemní antikvariát
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
Antikvariát Avion


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)