Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2847728 obálek a 855372 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Angličtina: procvičování slovní zásobyAutor: Hoffmann, Hans G. a Hoffmann, Marion
Rok: 2009
ISBN: 9788024725536
NKP-CNB: cnb001818768
OCLC Number: (OCoLC)320201520
OKCZID: 110216250
Vydání: 1. vyd.

Citace (dle ČSN ISO 690):
HOFFMANN, Hans G. Angličtina: procvičování slovní zásoby. 1. vyd. Praha: Grada, 2009. 160 s. Velmi lehce.


Digitální objekty

Národní digitální knihovna (dostupné pouze v této knihovně)
Moravská zemská knihovna v Brně (dostupné pouze v této knihovně)Další vydání
Anotace

 

Tato kniha je pomůckou ke správnému používání nejdůležitějších anglických výrazů – procvičuje téměř 1 000 slovíček, která jsou důležitá pro komunikaci a zároveň často způsobují uživatelům potíže. Čím je určitý výraz běžnější, tím širší je možnost jeho použití a tím také obvykle stoupá množství omylů, kterých se může mluvčí dopustit. Zlepšete svou angličtinu - vyvarujte se typických chyb a rozšiřte své vyjadřovací schopnosti! Dozvíte se: - Jak přeložit „jako“, „také“, „k“ „z“, „v“ nebo „do“?- Jaký je rozdíl mezi while a during, since a for, everything a anything, desert a dessert?- Kdy se „už“ překládá slovem already a kdy výrazem yet?- Co je anglickým ekvivalentem pro „moci“, „muset“, „nechat“, „dělat“ či „být“?Ideální pomocník pro samostudium, střední a vysokou školu i další vzdělávání.- Vyslovujete worm jako storm, comb jako bomb a deaf jako leaf?- Umíte se vyhnout false friends?- Jak zlepšíte svou angličtinu použitím idiomů?1800 vět na procvičení 1000 důležitých výrazů, ve kterých se nejčastěji chybuje.Cvičebnice slovní zásoby nové generace – aktuální, snadno srozumitelná a zábavná.Na konci knihy je kompletní klíč ke cvičením.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Martinus
Knihy.ABZ.cz
Srovname.cz
GRADA Publishing, a.s.
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)