Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2445996 obálek a 683680 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Láska a boj : cesta ke spokojenému manželství

Autor: John Eldredge, Stasi Eldredge, Silvia Doušová
Rok: 2014
ISBN: 9788026200178
NKP-CNB: cnb002233665
OCLC Number: (OCoLC)776503571
OKCZID: 110973034

Citace (dle ČSN ISO 690):
ELDREDGE, John a Stasi ELDREDGE. Láska a boj: cesta ke spokojenému manželství. Vyd. 1. Praha: Portál, 2011, 244 s. ISBN 978-80-262-0017-8.

Hodnocení: 4.4 / 5 (5 hlasů)


Anotace

 

Cesta ke spokojenému manželství John Eldredge, dnes jeden z nejpopulárnějších autorů duchovní literatury, zaujal ve svých knihách čtenáře svým neobvyklým pojetím popisu skrytých tužeb srdce (u nás vyšly např. Cestou touhy, Chraň svoje srdce a Pozor, srdce muže). Nebojí se pracovat s těmi nejsilnějšími obrazy klasické literatury i úspěšných filmů, aby poodhalil roušku našich nejskrytějších tajemství – touhu prožít něco mnohem většího, než nám nabízí život bez Boha. V této knize přivádějí manželé Eldredgeovi své čtenáře k samotné podstatě manželství. Popisují svůj příběh - od naivních představ o manželství přes myšlenky na rozvod, přes nové hledání lásky skrze Boha až po nalezení smyslu trvalého vztahu. Všichni žijeme ve velkém příběhu, který se odehrává uprostřed boje. Je pouze na nás, zdali chceme tento boj vést s Boží pomocí, a otevřít si tak bránu do spokojeného manželství. Manželství Johna a Stasi Eldredgeových však ilustruje, že to za to stojí. John Eldredge je autor spirituální literatury, terapeut a ředitel společenství pro duchovní poradenství Ransomed Heart Ministries v americkém Coloradu. Stasi Eldredgeová se na práci svého muže podílí jako spoluautorka některých knih a vedoucí ženských programů v Ransomed Heart Ministries. Za Johna je vdaná 25 let a má s ním tři syny.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Knihy.ABZ.cz
Městská knihovna v Praze
Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Srovname.cz
Flexibooks
Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Komentáře

Srovname.cz
Moc mě zaujali úžasné rady a podměty jak zlepšit manželství a náhled na problémy, jak je řešit a jak se pak z neřešitelných záludností stanou radostné chvíle pro dané manžele :) Výborná knížka, doporučuji k přečení všem manželům, kteří prožívají nějaký problém ve svém vztahu... :)
27.11.2015    Zdroj: Srovname.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (35.172.217...)