Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2845611 obálek a 853819 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Školní strašidlo - Zuzana PospíšilováAutor: Zuzana Pospíšilová
Rok: 2009
ISBN: 9788026208679
OKCZID: 119338217

Citace (dle ČSN ISO 690):
POSPÍŠILOVÁ, Zuzana. Školní strašidlo. Vydání třetí. Ilustrovala Markéta VYDROVÁ. Praha: Portál, 2015, 62 s. První čtení.

Hodnocení: 4.5 / 5 (78 hlasů)


Anotace

 

Hlavní hrdinka Anka uvádí čtenáře do třídy, kde se dětem při psaní a počítání příliš nedaří. Mají pocit, že jim někdo strká do ruky, a pak jednoho dne přijdou na to, že mají ve třídě škodolibé strašidlo, které jim všechny tyto potíže způsobuje. Co se školním strašidlem děti ve třídě i doma zažijí, to všechno mohou sledovat malí čtenáři v této knížce prvního čtení. Autorka záměrně stylizovala celé vyprávění do kratších vět a prvnímu čtení přizpůsobila i výběr slov. Text je rozčleněn do krátkých kapitol s napínavým dějem, aby se čtenáři mohli těšit na pokračování. Příběh je určen zejména začínajícím čtenářům (6–8 let), ale může se líbit i předškolákům – poslouží jim k seznámení se školním prostředím.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Srovname.cz
Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Databázeknih.cz
Antikvariát Avion


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)