Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2913107 obálek a 881084 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

100 her pro děti do tří letRok: 2015
ISBN: 9788026209478
OKCZID: 120314109

Citace (dle ČSN ISO 690):
BÄCKER-BRAUN, Katharina a Katharina. BÄCKER-BRAUN. 100 her pro děti do tří let: v dětských skupinách a mateřských školách. Vydání první. Přeložil Michaela ŠKULTÉTY. Praha: Portál, 2015, 78 s. ISBN 978-80-262-0947-8.

Hodnocení: 3.5 / 5 (2 hlasů)


Anotace

 

Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem. Autorka v knize představuje 100 jednoduchých her, které jsou určeny pro děti do tří let s důrazem na práci v dětských skupinách, jeslích a školkách – hry však využijí i rodiče takto malých dětí. Předkládané aktivity nepotřebují složité materiály ani dlouhou přípravu a podporují u dětí vnímavost, fantazii, zvídavost a celkový vývoj. U her je uvedeno, jaké pomůcky jsou pro jejich hraní potřeba a co konkrétně se u dětí procvičuje. Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem. Autorka v této knize představuje 100 jednoduchých her, které jsou určeny pro děti do tří let s důrazem na práci v dětských skupinách, jeslích a mateřských školách – hry však využijí i rodiče takto malých dětí. Předkládané aktivity nepotřebují složité materiály ani dlouhou přípravu a podporují u dětí vnímavost, fantazii, zvídavost a celkový vývoj. U her je uvedeno, jaké pomůcky jsou pro jejich hraní potřeba a co konkrétně se u dětí procvičuje. Malé děti pomocí hry poznávají svět, rozvíjejí své smysly a učí se základním dovednostem.

Zdroj anotace: Web obalkyknih.czDostupné zdroje

Svaz českých nakladatelů a knihkupců
Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)