Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2700977 obálek a 826046 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Aspekty mužstvíISBN: 9788026211877
OKCZID: 127619500

Citace (dle ČSN ISO 690):
JUNG, Carl Gustav. Aspekty mužství. Překlad Petr BABKA, překlad Karel PLOCEK, překlad Petr PATOČKA, překlad Alena BERNÁŠKOVÁ, překlad Ludvík BĚŤÁK, překlad Eva BOSÁKOVÁ, překlad Jan ČERNÝ, překlad Kristina ČERNÁ, překlad Rudolf STARÝ, překlad Jindřich VESELÝ, překlad Ondřej FAFEJTA. Vydání první. Praha: Portál, 2017. 231 stran. Klasici.

Hodnocení: 5.0 / 5 (1 hlasů)


Anotace

 

Kniha přináší ucelený přehled Jungova uvažování o fenoménu mužství. Texty se soustředí např. na archetyp mužského hrdiny a jeho boj o osvobození od matky, na proces individuace a různé fáze života apod. Dále se Jung věnuje rozpracování postavy otce, kde se mj. vyrovnává s komplikovaným vztahem se svým vlastním otcem. Zabývá se i otázkou animy v mužích a anima v ženách, alchymistickým sjednocením protikladů apod. Texty jsou vybrány z Jungových statí, přednášek, dopisů a rozhovorů napříč všemi jeho tvůrčími obdobími.

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)