Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2846207 obálek a 854309 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Jenom já jsem letadloAutor: Andrea Jolander
Rok: 2018
ISBN: 9788026213109
OKCZID: 127875039

Citace (dle ČSN ISO 690):
JOLANDER, Andrea. ...jenom já jsem letadlo: váš průvodce každodenním šílenstvím. Překlad Jindra HUBKOVÁ. Vydání první. Praha: Portál, 2018. 182 stran.

Hodnocení: 3.5 / 5 (17 hlasů)


Anotace

 

Populárně-naučný průvodce psychologickými problémy a zajímavostmi ukazuje, jak zvládnout úskalí každodenního šílenství.Německá psychoterapeutka se v knize věnuje tématům běžného života, která s sebou ale nezřídka přinášejí menší či větší komplikace a dokážou nás potrápit. Ať už se jedná o výchovné přístupy k našim potomkům, mezilidské kontakty, současné kulty krásy a zdraví či naše působení na druhé. Autorka ve svých výkladech a praktických radách využívá poznatky z vlastní psychoterapeutické praxe, ale tak poznatky z oborů psychologie či neurologie. Kniha není určená odborníkům, ale laické veřejnosti.

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Antikvariát Avion
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)