Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2872968 obálek a 864900 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Mediální mámy a digitální tátovéRok: 2018
ISBN: 9788026213178
OKCZID: 127875020

Citace (dle ČSN ISO 690):
UHLS, Yalda T. Mediální mámy a digitální tátové: rady, které na internetu nenajdete. Překlad Pavla LE ROCH. Vydání první. Praha: Portál, 2018. 239 stran.

Hodnocení: 2.8 / 5 (6 hlasů)


Anotace

 

Souhrn informací o dětství v digitálním světě pro rodiče, pedagogy a všechny, kteří se snaží pochopit, jak současná média ovlivňují naše děti.Autorka, matka a psycholožka, se zaměřuje na otázky dětského vývoje v souvislosti se světem médií: Jak tablety, počítače, chytré telefony, videohry aj. ovlivňují sociální chování a komunikaci dětí i dospívajících? Co je to syndrom FOMO (potřeba být on-line připojen) a proč jsou tak důležitá selfies? Jaký mají význam sociální sítě v životě dětí a mládeže? Y. Uhls vychází z výsledků výzkumů a studií, ale všímá si rovněž chování rodičů. Preferuje pozitivní přístup k dané problematice - upozorňuje na nebezpečí, ale nezatracuje moderní média. Shrnuje své poznatky a nabízí stručné tipy pro výchovu dětí v digitálním věku.

Zdroj anotace: NKPDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)