Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2875525 obálek a 866073 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Strašidelná chůvaAutor: Tuutikki Tolonen
Rok: 2018
ISBN: 9788026213352
OKCZID: 127875037

Citace (dle ČSN ISO 690):
TOLONEN, Tuutikki. Strašidelná chůva. Ilustrace Pasi PITKÄNEN, překlad Alžběta ŠTOLLOVÁ. Vydání první. Praha: Portál, 2018. 270 stran.

Hodnocení: 4.0 / 5 (29 hlasů)


Anotace

 

Zábavná, humorná, lehce strašidelná knížka v sobě spojuje to nejlepší z Roalda Dahla a Astrid Lindgrenové. Pro děti 8-12 let.Maminka Mari vyhraje v loterii dva týdny dovolené v Laponsku. Hilla, Kaapo a Maikki se zase těší na novou chůvu, která je má pohlídat, než přijede tatínek. Zazvoní zvonek a chůva je tu. Ovšem, takovou pečovatelku ještě nikdy neviděli. Veliká, chlupatá a nemluví. Začíná dobrodružství s bubákem Grahem. Grah chce zpět do svého bubáččího lesa a děti mu chtějí pomoci a tak uspořádají trochu strašidelnou výpravu mezi ostatní bubáky. Vše téměř šťastně dopadne, až na to, že do tajemného lesa zmizí i malá Maikki.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
Antikvariát Avion


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)