Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2892436 obálek a 873661 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Nedostupný otecISBN: 9788026213734
OKCZID: 127940316

Citace (dle ČSN ISO 690):
ROSENTHAL, Sarah Simms. Nedostupný otec: jak zvládnout narušený vztah mezi dcerou a otcem. Překlad Viola SOMOGYI. Vydání první. Praha: Portál, 2018. 165 stran.

Hodnocení: 3.9 / 5 (10 hlasů)


Anotace

 

Populárně-naučná publikace o problémech mezi otci a dcerami, které mohou narušit identitu a sebepřijetí těchto žen v dospělosti.Kniha o ženách, které vyrůstaly s "nedostupnými" otci. Tito otcové nedokázali svým dcerám poskytnout lásku a pocit bezpečí, aby z holčiček jednou mohly vyrůst sebevědomé ženy s pozitivním sebepojetím, schopné navazovat kvalitní partnerské vztahy. Nefunkční vztahy mezi otcem a dcerou ovlivňují budoucnost žen, jak se autorka sama přesvědčila z vlastní zažité zkušenosti i během svého působení v terapeutické praxi. Kniha popisuje základní typy problémových otců a nastiňuje strategie cest k uzdravení jejich již dospělých dcer.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)