Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2874738 obálek a 865765 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Držme se pevněRok: 2018
ISBN: 9788026213765
OKCZID: 127940325

Citace (dle ČSN ISO 690):
JOHNSON, Susan M. Držme se pevně: párová terapie zaměřená na emoce. Překlad Pavla LE ROCH. Vydání první. Praha: Portál, 2018. 262 stran. Spektrum, 115.

Hodnocení: 4.1 / 5 (8 hlasů)


Anotace

 

Kanadská terapeutka se věnuje nápravě milostných vztahů pomocí párové terapie.Zakladatelka terapie zaměřené na emoce vnímá milostný vztah jako pevnou a hlubokou vazbu. Pokud dojde k narušení pout mezi mužem a ženou, dochází ke ztrátě bezpečného spojení, přichází strach a další problémy, které se projevují negativními reakcemi a vzorci chování. Rozpoznání takového vzorce je prvním krokem k nápravě. Autorka se v knize dělí o své postřehy a navrhuje postupy, které mohou pomoci vymanit se z bolestného kruhu. Partneři pak lépe rozpoznají u sebe i u druhého bolavá místa, učí se navzájem naslouchat, mohou se stát opět oporou jeden pro druhého a především posílit vzájemné pouto i důležitou citovou vazbu.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)