Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2872968 obálek a 864900 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Když už na ničem nezáležíAutor: Bev Cobain
Rok: 2018
ISBN: 9788026213871
OKCZID: 127940331

Citace (dle ČSN ISO 690):
COBAIN, Bev. Když už na ničem nezáleží: rádce pro dospívající s depresí a poruchami nálad. Překlad Petra DIESTLEROVÁ. Vydání první. Praha: Portál, 2018. 149 stran.

Hodnocení: 4.2 / 5 (5 hlasů)


Anotace

 

Příručka pro přežití je určena dospívajícím, kteří jsou ohroženi depresí a poruchami nálad.Autorka, odbornice na problematiku depresí a sebevražd u mladistvých, čerpá svoje zkušenosti nejen z odborné praxe v nemocnicích a odděleních péče o duševní zdraví, ale také z osobního života. Je totiž sestřenicí Curta Cobaina. Ve své příručce, označované jako příručka pro přežití, se snaží vysvětlit teenagerům, co to je deprese, jak ji poznat a také jak s ní pracovat. Kde hledat pomoc a cestu k udržení se v pohodě. Ukazuje, jak snadno od deprese člověk sklouzne k drogám, alkoholu, anebo dokonce si může sáhnout na život, jako se stalo v případě Curta Cobaina, ale i dalších slavných osobností. Kniha je založena na vyprávění mladých lidí, kteří se svěřují se svými osobními příběhy. Vše prokládají tipy a doporučení, co dělat v případě, pokud nás postihne deprese. Ač se jedná o americkou příručku, jsou zde doplněny informace a kontakty z českého prostředí.

Zdroj anotace: Městská knihovna v PrazeDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz
Antikvariát Avion


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)