Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2889447 obálek a 872246 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Cesta do pohádkyRok: 2019
ISBN: 9788026214328
OKCZID: 128051968

Citace (dle ČSN ISO 690):
MÍČKOVÁ, Jitka. Cesta do pohádky: literárně-dramatické projekty pro MŠ. Ilustrace Zdeňka VOŠTOVÁ. Vydání první. Praha: Portál, 2019. 146 stran, 13 nečíslovaných stran obrazových příloh.


Anotace

 

Cílem této publikace je ukázat jednu z možností, jak propojit literární předlohu a metody dramatické výchovy při práci s předškolními dětmi a s žáky 1. stupně ZŠ. Inspiruje k tomu, jak učit děti hledat společnou cestu k příběhům, pohádkám, poezii, dramatické výchově, ale hlavně k životu právě přes pohádkové a literární hrdiny, jejich svět a problémy. Kniha nabízí postup při plánování vlastních projektů, zabývá se výběrem literatury, prací s textem, volbou cílů, metod a her. Součástí publikace jsou již realizované projekty doplněné pracovními listy.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)