Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2680027 obálek a 813367 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Tajemství pokladu svatého Václava : gamebookAutor: Renata Šindelářová
ISBN: 9788026215110
NKP-CNB: cnb003135599
OKCZID: 128103782

Citace (dle ČSN ISO 690):
ŠINDELÁŘOVÁ, Renata. Tajemství pokladu svatého Václava: gamebook. Vydání první. Praha: Portál, 2019. 122 stran. Gamebook.

Hodnocení: 4.2 / 5 (6 hlasů)


Anotace

 

Vojta a Klárka jsou opět tady a s nimi i nový dobrodružný příběhy o cestě za pokladem svatého Václava. Společně s dětmi se však mohou strážci pokladu stát i všichni čtenáři, kteří správně rozluští celý příběh, posbírají všechny klíče a těmi pak poklad uzamknou. Kniha kombinuje čtení s luštěním. Každá kapitola je ukončena logickým, matematickým, jazykovým, postřehovým či jiným úkolem, který děti odkáže na pokračování v příběhu. Na některých místech se čtenáři mohou i samostatně rozhodnout, jak by podle nich měl příběh pokračovat. Jde tedy o knihu v pravém slova smyslu interaktivní. Děti si tak bystří hlavu i vlastní úsudek, a navíc se nenásilnou formou dozvídají inormace ze života našich předků.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
Databázeknih.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)