Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2873357 obálek a 865078 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Co teď a co potom? : pracovní listy k procvičení časové posloupnostiAutor: Marie Těthalová, Patricie Koubská
ISBN: 9788026215493
NKP-CNB: cnb003135600
OKCZID: 128103777

Citace (dle ČSN ISO 690):
TĚTHALOVÁ, Marie. Co teď a co potom?: pracovní listy k procvičení časové posloupnosti. Ilustrace Patricie KOUBSKÁ. Vydání první. Praha: Portál, 2019. 59 nečíslovaných stran.


Anotace

 

Pracovní sešit se zaměřuje na rozvoj seriality neboli posloupnosti, což je schopnost správně řadit úkony za sebou. Pracovní listy jsou řazeny podle náročnosti. V první části se jedná o posloupnosti dvou kroků, následují tři, čtyři, šest a osm kroků v jedné situaci. Průvodci sešitem jsou chlapec a holčička, kteří se stejně jako jejich vrstevníci snaží pochopit časové a úkonové posloupnosti. Úkoly vycházejí z běžného dětského života a obsahují situace, které děti znají z domova i ze školky.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)