Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2889012 obálek a 871965 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Pravdivý příběh o prasátkuAutor: Chazerand, Émilie
Rok: 2020
ISBN: 9788026215745
OKCZID: 128345548

Citace (dle ČSN ISO 690):
CHAZERAND, Émilie. Pravdivý příběh o prasátku. Ilustrace Amandine PIU, překlad Martin BEDŘICH. Vydání první. Praha: Portál, 2020. 43 stran.

Hodnocení: 4.4 / 5 (27 hlasů)


Anotace

 

Jednoho dne našli Líza a Petr v lese malé prasátko, a protože nemělo maminku ani tatínka, vzali si je domů. Ze selátka se vyklubala malá slečna Miriam, která brzy věděla, kdy poprosit, poděkovat, jak jíst příborem a kdy se chodí včas spát. Měla svoje rodiče moc ráda, a protože to byla zvídavá prasečí slečna, začala jednoho dne chodit do školy. Stejně jako ostatní děti, i ona ráda běhala, skákala panáka, hrála páku, dělala hlouposti. Nikomu nevadilo, že Miriam není obyčejná holčička. Ani že vůbec není holčička. Až se jednoho dne Mirinka zamilovala.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)