Vyhledávat v databázi titulů je možné dle ISBN, ISSN, EAN, č. ČNB, OCLC či vlastního identifikátoru. Vyhledávat lze i v databázi autorů dle id autority či jména.

Projekt ObalkyKnih.cz sdružuje různé zdroje informací o knížkách do jedné, snadno použitelné webové služby. Naše databáze v tuto chvíli obsahuje 2913107 obálek a 881084 obsahů českých a zahraničních publikací. Naše API využívá většina knihoven v ČR.

Registrovat »    Zapomenuté heslo?

Koumákův blogAutor: Timo Parvela, Pasi Pitkänen, Michal Švec
ISBN: 9788026217220
OKCZID: 128549467

Citace (dle ČSN ISO 690):
PARVELA, Timo. Koumákův blog. Ilustrace Pasi PITKÄNEN, překlad Michal ŠVEC. Vydání první. Praha: Portál, 2021. 94 stran.

Hodnocení: 4.1 / 5 (10 hlasů)


Anotace

 

Před Patem jsou celé letní prázdniny. Od učitele dostane blok, do nějž může psát své zážitky a postřehy. Protože papírový blok je ale trochu starožitnost, začne si Pate místo toho psát blog, který sdílí se svými spolužáky (dobře známou Ellou, Hannou, Tuukkou, Sampou, Provokatérem a ostatními). O prázdninách se Pate nikam nechystá, na návštěvu k nim však přijede "ten emu". Ale kdo to ten emu asi je? Pate je koumák, a proto usoudí, že ten emu nemůže být přece nikdo jiný než velký nelétavý pták, o kterém se učili ve škole. To je jasné! A tak začne pro svého prázdninového kamaráda připravovat hnízdo a pilně studuje život emuů.

Zdroj anotace: OKCZ - ANOTACE Z WEBUDostupné zdroje

Databázeknih.cz
Československá bibliografická databáze
KNIHCENTRUM.cz


Přidat komentář a hodnocení

Od: (127.0.0...)